Apex Legends

PC ve Mac platformlarında boy gösteren oyunlar burada!
Yabgu Nizam Pasha
YNP Puan:2
Apex Legends

Mesaj gönderen Yabgu Nizam Pasha » Sal Şub 05, 2019 5:40 am

Resim

Apex Legends Battleroyale F2P (Ücretsiz

Geliştirici: Respawn Entertainment
Dağıtım: (dijital) Origin, Microsoft Store
Çıkış: 5.2.2019

PUBG ve Fortnite'u unutun. Dün gece Battlefield 1'den bildiğim bir yabancıdan gördüğüm Apex Legends'i bir süre izledikten sonra hemen Origin üzerinden indirdim ve oynamaya daldım. Saatler nasıl geçmiş anlamadım bile.

Bu yeni oyun Titanfall serilerinden adına aşina olduğumuz Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş bir Battlerolaye oyunu. HEM DE ÜCRETSİZ. Kaplamalar ve kostümler gibi kozmetik dışında P2W denecek bir içeriği yok, gerek oyun içi gerek para gerek gerçek para ile içerikleri açabiliyorsunuz. Ama hiç para harcamanıza dahi gerek yok eğlence için.

Ben gayet beğendim, YouTube abonelerine özel bir kayıt alayım diyerek ana yayını durdurmuş ve yeniden açmıştım. İşte bu yayında oyundaki ilk şampiyonluğu yani sona kalan takım olmayı başardık.

Şimdilik hep 3 kişi girebildiğiniz oyuna yeni modlar illa ki gelecektir. Vakit kaybetmeyin ve bu oyunu Origin düzerinden indirin, dilerseniz beni de ekleyebilirsiniz, beraber takılabiliriz.

Bu rehber, inceleme tadındaki video ile sizi baş başa bırakıyorum, iyi seyirler.

Not: Oyunda eğitim bölümü de var.
Oyundaki karakterler: Bloodhound, Gibraltar, Lifeline, Pathfinder, Wraith, Bangalore, Caustic, Mirage. Bunlardan sadece ikisi kapalı ki videoda görüyorsunuz, Caustic ve Mirage oyun içi puan ya da gerçek para ile aktif edilebiliyor.

Resim
Resim
Resim

“Bilgisayar Ve Mac Oyunları” sayfasına dön