Total War, Paradox ve Assassin's Creed Bölümlerine Moderatör Desteği

Site ve forum yönetimiyle alakalı kurallardan duyurulara kadar her bilgi bu başlık altında bulunmaktadır. Üyeler öneri, istek ve eleştirilerini yine bu başlık altında dile getirebilirler.
Yabgu Nizam Pasha
YNP Puan:2
Total War, Paradox ve Assassin's Creed Bölümlerine Moderatör Desteği

Mesaj gönderen Yabgu Nizam Pasha » Çrş Oca 30, 2019 9:26 am

Bu bölümler bizim için önemli, kapanan topluluklar sonrası bu üç büyük aileyi direkt olarak kanatlarımızın altına almış bulunmaktayız. Bu bölümleri bizle birlikte ihya edecek, kendi gibi oyuncu kardeşlerini bilgilendirme amacı güden, Total War oyunları / Paradox stratejileri / Assassin's Creed serileriyle ciddi anlamda alakası olan kişiler arıyoruz.

YNP yönetimiyle uyumlu, takım çalışmasını seven ve bilgi paylaşmaktan zevk alan aile ferdlerimiz, göreve talipseniz yorumlarınızı atınız.

Azıcık kendinizden bahsetmeniz, hangi oyunla ilgilendiğinizi bildirmeniz ve Steam/Uplay profilinizi de yoruma eklemenizi rica ediyoruz.

NOT: Kapanan forumlarda daha önce üye olan, üye olup görev almış olanlara öncelik tanınacaktır.

Oner
YNP Puan:0

Re: Total War, Paradox ve Assassin's Creed Bölümlerine Moderatör Desteği

Mesaj gönderen Oner » Pzt Şub 25, 2019 8:28 pm

Ben 24 yaşındayım ve Kocaeli'de yaşıyorum, 2016 yılında EU4 için ParadoxFan'a başladım. Daha sonra tarih bölümünde moderatörlük görevi yaptım, ayrıca EU4 moderatörü olarak ta bir süre görev aldım. Şu anki paradox oyunlarının popülerlerini (eu4,hoi4,civ2,ck2) hepsini oynadım ancak uzmanlık alanım eu4. Moderatör olursam rehberleri ParadoxFan'dan bu siteye taşıyacak, yeni rehberler ve etkinlikler hazırlayacağım. Ayrıca üye sayısı çoğaldığında MP etkinliği hazırlamayı planlıyorum, ayrıca EU4'e moderatör olursam YNP için EU4'e özel discord sunucusu açacağım. Total War oyunlarında ise Rome II, Atilla ve Empire oynadım, Rome II ve Atilla'da daha çok bilgiliyim ancak paradox moderatörü olmayı bilgimden dolayı tercih ediyorum. Assasin's Creed'i maalesef hiç oynamadım.

ParadoxFan Tarih Moderatörlüğü
ParadoxFan EU4 Moderatörlüğü
yaptım, ayrıca global moderatör olacaktım ancak sitenin sıkı yönetimleri sebebiyle arada kaynadı.
Resim

Oner
YNP Puan:0

Mesaj gönderen Oner » Pzt Şub 25, 2019 8:31 pm

Önceki gönderim silindi maalesef, uzun bir yazı yazmıştım yapacaklarımı vs. mecbur tekrar yazıyorum umarım kabul edersiniz. ParadoxFan'da 2016'dan beri bulunuyorum, EU4 ve tarih moderatörlüğü yaptım. Global Moderatör olacaktım ancak sitenin sıkı yönetimi sebebiyle olaylar arasında kaynadı, Paradox'un genel oyunları (eu4,hoi4,vic2,ck2) hepsi hakkında bilgiye sahibim. Paradox moderatörü olmayı tercih ediyorum, onun haricinde Total War'da Rome II ve Atilla biliyorum, EU4 e moderatör olursam, ilk önce rehberleri taşımayı, genel konuları açmayı ve paradox un genel moderatörü olursam da, paradox bölümü için bir discord sunucusu açmayı ve üyeleri orada organize etmeyi daha sonra multiplayer organizasyonlar sağlamayı planlıyorum.
Resim

Cihad
YNP Puan:3

Mesaj gönderen Cihad » Cmt Nis 13, 2019 3:29 pm

Silinme değil de anladığım kadarıyla gönderiler onaylanmadan yayınlanmıyor henüz.
Muhtemelen Site henüz tam olarak aktif olmadığından dolayı.

Yabgu Nizam Pasha
YNP Puan:2

Mesaj gönderen Yabgu Nizam Pasha » Cmt Nis 13, 2019 11:37 pm

Aynen, Cihad haklı. Yeri ve zamanı geldiğinde bu kadar darlanarak mesaj atmayacaksınız, huzurlu huzurlu anlık mesajlaşacaksınız :)

“Forum Ve Site Yönetimi” sayfasına dön